ZERTO – Disaster Recovery DR – Virtual Replication VMware i Hyper-V

ZERTO to kolejna nowa technologia zapewniająca priorytetowe wymagania dla środowiska IT tzn. wydajne zarządzanie procesami ciągłości działania przedsiębiorstwa (Business Continuity – w skrócie BC), odpowiednie zabezpieczenie danych oraz ich odzyskiwanie po awarii. ZERTO to doskonałe narzędzie do replikacji środowiska wirtualnego VMware i Hyper-V.  W infrastrukturze IT musimy mieć zapewnioną ciągłość działania procesów biznesowych, dlatego tak ważne są opracowane plany przywrócenia środowiska po awarii, obejmujące ZERTO Disaster Recovery (DR).
ZERTO zapewnia ciągłą replikację danych środowiska VMware i Hyper-V na poziomie hypervisora i jest rozwiązaniem spełniającym wszystkie wymagania dotyczące ciągłości działania nowoczesnej infrastruktury IT.

Zadzwoń i umów się na spotkanie lub rozmowę telefoniczną, aby wyjaśnić istotne szczegóły. Warto pamiętać, że rozwiązanie ZERTO jest przeznaczone dla środowisk wirtualnych lub dla firm, które mają w planie wprowadzenie takiego środowiska. Nasi inżynierowie pomogą w instalacji ZERTO w Państwa środowisku wirtualnym.

ZERTO – replikacja środowiska VMware i Hyper-V
>   Wdrażamy najnowsze technologie   <

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 48 12 631 91 22    mail: biuro@servus-comp.pl 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NASZYM DORADCĄ

48 12 631 91 22

biuro@servus-comp.pl

NAPISZ DO NAS

Zobacz nasze inne realizacje:

Przejdz do realizacji