Zapomniałeś hasła?

Nic straconego!

Podaj adres e-mail użyty przy rejestracji.

DELL EMC VNXe 3150 http://servus-comp.pl/ kliknij w zdjęcie aby powiększyć

DELL EMC VNXe 3150

Macierz VNX to rodzina EMC VNX zapewnia wiodącą innowacyjność i możliwość klasy enterprise dla pamięci plikowej i blokowej w ramach skalowanego, łatwego w użyciu, zunifikowanego rozwiązania.

Skontaktuj się znami w sprawie wyceny.
OPIS PRODUKTU
USŁUGI DODATKOWE:
BEZPŁATNA DOSTAWA
Czas dostawy urządzenia wynosi od 1 do 3 tygodni. W tym czasie produkt zostanie dokładnie przetestowany. Produkt zostanie wysłąny bezpośrednio z fabryki Dell.
PŁATNOŚĆ
Po wysłaniu formularza zamówienia skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, by potwierdzić złożenie zamówienia. Wtedy będziesz mógł dokonać płatności przelewem.
POMOC
Potrzebujesz informacji techniczej? Skontaktuj się z nami:
48 12 631 91 22
biuro@servus-comp.pl

MACIERZ VNX

Pamięć VNX łączy potężny i elastyczny sprzęt z zaawansowaną wydajnością, zarządzaniem i oprogramowaniem ochronnym, spełniając wymagania współczesnych przedsiębiorstw, dotyczące kosztów, wydajności i możliwości. Wszystko to jest dostępne w całej gamie systemów, od ekonomicznych, niedużych rozwiązań do wysokowydajnych konfiguracji o petabajtowej pojemności, spełniających nawet największe wymagania stawiane przez obciążenia mieszane.

ZUNIFIKOWANA PAMIĘĆ MASOWA

Solidna, zunifikowana hybrydowa platforma pamięci do konsolidacji pamięci blokowej, serwerów plików i zastosowań direct-attached storage - rodzina VNX umożliwia organizacjom dynamiczny rozwój, współdzielenie i ekonomiczne zarządzanie wieloprotokołowymi systemami plików oraz dostęp do wieloprotokołowej, blokowej pamięci masowej. Jako macierz zunifikowana, VNX umożliwia klientom z systemami Microsoft Windows i Linux/UNIX współdzielenie plików w środowiskach wieloprotokołowych (NFS i CIFS). Jednocześnie obsługuje ona dostęp poprzez iSCSI, Fibre Channel i FCoE dla zastosowań blokowych wymagających dużej przepustowości łącza i wrażliwych na latencję.

PAMIĘĆ HYBRYDOWA

Ręczne balansowanie osiągów i pojemności przy setkach aplikacji z danymi aktywnymi i nieaktywnymi jest praktycznie niewykonalne. Architektura VNX oparta na pamięci flash wraz z oprogramowaniem FAST (Fully Automated Storage Tiering) zapewniają klientom połączenie stabilnych osiągów pamięci flash i ekonomicznej ceny pojemnych dysków twardych. To potężne połączenie sprzętu i oprogramowania opartego na politykach uwzględnia fakt, że nie wszystkie powstające dane są równe, i automatycznie dopasowuje, warstwuje i buforuje dane pomiędzy pamięcią flash i dyskową, by jednocześnie sprostać wymogom osiągów i kosztów (PLN/GB i PLN/IOPS).

Ponieważ wielu klientów zaczyna korzystać z większej ilości pamięci flash w swoich systemach VNX, firma EMC stworzyła zestaw wskazówek dotyczących użycia tejże pamięci w VNX, pomocnych w określeniu, jaka jej ilość jest potrzebna. Wskazówki sugerują wprowadzenie na początek pamięci flash w ilości 3, 10 lub 25% ogólnej pojemności macierzy hybrydowej. Podejście takie umożliwia rozważenie szerokiego zakresu obciążeń aplikacji, dla których zoptymalizowana ilość pamięci flash zapewni najlepszy stosunek cena/osiągi. Klienci postępujący zgodnie z tymi wskazówkami mogą zoptymalizować wykorzystanie pamięci flash, by zaspokoić szeroką gamę wymagań stawianych przez aplikacje i rozbudowę:

• Przy obciążeniach wynikających z zastosowań ogólnych, wymagających najlepszego stosunku PLN/GB, należy zastosować VNX zoptymalizowany finansowo, zawierający 3% pamięci flash

• Przy mieszanych, zwirtualizowanych obciążeniach wymagających dynamicznej optymalizacji osiągów należy zastosować zrównoważony system VNX, zawierający 10% pamięci flash

• Przy wysokich obciążeniach wymagającychosiągów zapewnianych tylko przez pamięć flashnależy zastosować VNX zoptymalizowany wydajnościowo, zawierający 25% pamięci flash

Zawartość pamięci flash, od której trzeba zacząć, zależy od obciążeń, liczby użytkowników, przyrostu ilości danych i pojemności. Wiele aplikacji nie wymaga licznych operacji IO i nie jest w stanie wykorzystać zwiększonej szybkości reakcji i wydajności pamięci flash.

Zoptymalizowane macierze hybrydowe VNX z pamięcią flash umożliwiają klientom “podłączanie” zwiększonej wydajności zgodnie z zapotrzebowaniem, by za przystępną cenę osiągnąć liczne cele biznesowe. A zatem, w środowisku z mieszanymi obciążeniami i wieloma rodzajami aplikacji, większość klientów może zastosować system zrównoważony z 10% pamięci flash VNX, zaspokajając większość swoich wymagań dotyczących wydajności. Zobacz, jak Twoje środowisko aplikacji można zoptymalizować dzięki VNX i pamięci flash, korzystając z Kalkulatora Pamięci Hybrydowej VNX.

OBSZARY WYDAJNOŚCI

Łączenie ze sobą obszarów wydajności to prosty sposób na zaoszczędzenie pieniędzy przez połączenie technologii thin provisioning, pozapasmowej deduplikacji blokowej i warstwowania FAST, oferowanych przez VNX. Lepsze wykorzystanie dostępnej pamięci przez przydzielanie zasobów na żądanie, dzięki technologii thin provisioning. Ograniczenie niezbędnych nakładów kapitałowych dzięki deduplikacji blokowej VNX zarówno w środowiskach blokowych, jak i plikowych, możliwość zautomatyzowanego warstwowania dzięki technologii FAST, oraz korzyści wynikające z połączenia tych możliwości; mniej zajętej pamięci, a dzięki FAST pamięć flash umożliwia wykonywanie większej ilości operacji IO za mniejszą cenę w ostatecznym rozrachunku.

OBSŁUGA CHMURY

Wiele firm przestawiło się na model priorytetyzujący wirtualizację i zaczęło odkrywać korzyści płynące z wykorzystania chmury. Liczne organizacje zainteresowane oszczędnościami, wydajnością i możliwościami integracji różnorodnych opcji wdrożenia chmury, zdecydowały się na rozwiązania EMC i VNX, jako lidera zarówno na rynku prywatnej, jak i hybrydowej architektury chmurowej. EMC oparła swoją ofertę chmury hybrydowej na komponentach zarządzania i automatyzacji VMware, jako członka Federacji EMC. Częścią strategii chmury hybrydowej EMC jest integracja VNX - wraz z rozległą bazą zainstalowanych produktów ochrony danych, np. Data Domain, Avamar, NetWorker, i RecoverPoint. - z ekosystemem zarządzania i automatyzacji VMware,

Uproszczona i zautomatyzowana macierz hybrydowa VNX firmy EMC to nieodłączna część strategii chmury hybrydowej EMC, umożliwiająca i przyspieszająca wdrożenie chmury prywatnej lub hybrydowej. Dla organizacji budujących chmury prywatne, VNX znalazła się na 1. miejscu wśród technologii integracji wirtualizacji, i była pierwszą platformą obsługującą Hyper-V 3.0 i funkcje pokrewne, jak SMB3. Przy wdrożeniach chmury

hybrydowej, VNX połączone z EMC ViPR™ zapewnia podstawę dla sfederowanego zarządzania i interfejsów obiektowych do pamięci masowej VNX dla różnego rodzaju frameworków chmurowych. (Architektura referencyjna na chmurze hybrydowej EMC z VMware).

Aby uprościć i zautomatyzować udostępnianie i zarządzanie chmurą, platformy VNX oferują znakomite, DARMOWE narzędzia dla środowisk opartych o produkty VMware i Microsoftu, w tym:

EMC Virtual Storage Integrator (VSI):

VSI znacznie upraszcza proces zarządzania zwirtualizowanymi pamięciami masowymi, może mapować maszyny wirtualne do pamięci oraz samodzielnie przypisywać zasoby pamięci z poziomu VMware vCenter.

EMC Storage Integrator for Windows Suite (ESI):

ESI integruje się z Microsoft Management Center, przydzielając aplikacje szybciej niż dotychczas, nadzoruje stan techniczny pamięci masowych za pomocą szczegółowego podglądu topologii macierzy, a także automatyzuje zarządzanie pamięcią za pomocą obszernych bibliotek skryptów. ESI uwzględnia integrację System Center, np. SCOM, SCO i SCVMM.

ELASTYCZNOŚĆ WDROŻENIA

Wiele oferowanych pamięci masowych ma tendencję do ograniczania możliwości wdrożenia, umożliwiając połączenie jedynie z aplikacją, dla której zostały zakupione, i z żadną inną. Elastyczność to podstawowa wartość VNX. VNX można wdrożyć jako samodzielny system, jako część zagnieżdżonego rozwiązania, jako konwergentne, wyspecjalizowane narzędzie, nawet jako pamięć masową definiowaną przez oprogramowanie. Zacznij od rozwiązania pamięci blokowej, a potem dodaj tylko pamięć plikową za pomocą VNX, by zaspokoić swoje potrzeby z zakresu NAS.

Elastyczność wdrożenia hybrydowego VNX obejmuje infrastruktury konwergentne, takie jak architektury referencyjne VCE BLOCK i VSPEX. Dodatkowo, VNX dostępne jest w konfiguracjach wyspecjalizowanych i zbudowanych specjalnie w określonym celu, jak konfiguracje zawierające wyłącznie pamięć SSD - zapewniające większą wartość za niższą cenę.

PAMIĘC MASOWA DEFINIOWANA PRZEZ OPROGRAMOWANIE

Organizacje IT coraz częściej poszukują rozwiązań infrastrukturalnych definiowanych przez oprogramowanie, by zapewnić swoim środowiskom operacyjnym i wdrożeniowym sprawność i elastyczność. EMC zapewnia klientom możliwość łatwego tworzenia pamięci współdzielonej, składającej się z wirtualnej instancji protokołu pamięci zunifikowanej VNX i stosu zarządzania, nie wymagając dedykowanej platformy pamięci masowej. vVNX umożliwia testy i rozwój tej elastyczności, jak też innych środowisk nieprodukcyjnych. Dzięki elastyczność pamięci masowej definiowanej przez oprogramowanie, można:

• Tworzyć środowiska pamięci masowej oparte na znajomych funkcjach i interfejsach VNX bez posiadania dedykowanego system

• Za niewielką cenę tworzyć wiele wirtualnych instancji VNX, używając standardowego sprzętu serwerowego

• Testować funkcje takie, jak ochrona danych i odzyskiwanie danych po awarii, bez potrzeby posiadania wielu systemów VNX

CIĄGŁA DOSTĘPNOŚĆ DANYCH I ZEROWA UTRATA DANYCH

Dzięki głębokiej integracji z EMC VPLEX oraz obsłudze VNX Virtual Data Mover (VDM), VNX zapewnia ciągłą dostępność danych blokowych i plikowych, oraz obsługę funkcji zerowej utraty danych. VPLEX spełnia obietnicę migracji nie powodujących zakłóceń, wydajnego zarządzania cyklem życiowym macierzy oraz ciągłej dostępności. VDM zapewnia prostą migrację plików oraz równoważenie obciążenia, a w połączeniu z VDM MetroSync, oferuje odzyskiwanie danych po awarii z zerowymi stratami.