Zapomniałeś hasła?

Nic straconego!

Podaj adres e-mail użyty przy rejestracji.

Dell EMC UNITY 500F www.servus-comp.pl kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Dell EMC UNITY 500F

Dell EMC UNITY 500F TO PROSTA, NOWOCZESNA, PRZYSTĘPNA I ELASTYCZNA MACIERZ FLASH.

Skontaktuj się znami w sprawie wyceny.
OPIS PRODUKTU
USŁUGI DODATKOWE:
BEZPŁATNA DOSTAWA
Czas dostawy urządzenia wynosi od 1 do 3 tygodni. W tym czasie produkt zostanie dokładnie przetestowany. Produkt zostanie wysłąny bezpośrednio z fabryki Dell.
PŁATNOŚĆ
Po wysłaniu formularza zamówienia skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, by potwierdzić złożenie zamówienia. Wtedy będziesz mógł dokonać płatności przelewem.
POMOC
Potrzebujesz informacji techniczej? Skontaktuj się z nami:
48 12 631 91 22
biuro@servus-comp.pl

Linia EMC UnityTM All Flash wyznacza nowe standardy w zakresie przechowywania danych dzięki niekwestionowanej prostocie, nowoczesnemu designowi, przystępnej cenie oraz elastyczności wdrożenia – wszystko to aby sprostać oczekiwaniom specjalistów IT w ograniczonych zasobowo małych i dużych przedsiębiorstwach.

Jeżeli szukasz czystej mocy i absolutnej prostoty w małej obudowie, jeżeli jesteś świadomy kosztów i jednocześnie potrzebujesz rozwiązania najlepszego z najlepszych, EMC Unity All Flash jest dla Ciebie. Zaprojektowany specjalnie pod obsługę dysków SSD razem z oprogramowaniem typu all-inclusive Unity All Flash zapewnia niezmienną wydajność z niskimi czasami odpowiedzi – jest idealnie dopasowany pod wymogi środowisk mieszanych aplikacji, blokowo-plikowych czy zdalnych biur (ROBO).

INFORMACJE PODSTAWOWE

WYRÓŻNIKI

• Proste: Szybka instalacja, łatwy w użyciu interfejs z intuicyjnym zarządzaniem

• Nowoczesne: Nowoczesna zintegrowana architektura, zajmująca tylko 2U w szafie, zaprojektowana pod obsługę dysków flash wraz z funkcjonalnościami klasy enterprise

• Przystępne: Wartość Mid Range zoptymalizowany pod kątem wydajności, gęstość i kosztów

• Elastyczne: Unified – jednoczesna obsługa bloków i plików, wsparcie dla mieszanych obciążeń, konsolidacja

ZALETY

• Oszczędność: Konsolidacja mieszanych obciążeń na przystępną cenowo platformę all flash, która skaluje się do 365TB przestrzeni użytkowej

• Zaufanie: Korzystasz z najnowocześniejszej, sprawdzonej na rynku technologii

• Wydajność: Stała wydajność plus niskie opóźnienie dla mieszanych obciążeń

• Konsolidacja: Skonsolidowanie wszystkich mieszanych obciążeń (blokowych i plikowych) na pojedynczym systemie

INFORMACJE OGÓLNE

Specjaliści IT borykają się z stale zmieniającymi się potrzebami ich pracy – wliczając w to zarządzanie przestrzenią dyskową. Przyrost danych jest tak wysoki jak nigdy przedtem jednocześnie budżety IT są mocno ograniczone. Jest to szczególnie widoczne w małych i średnich przedsiębiorstwach gdzie specjaliści IT zajmują się zbyt wieloma rzeczami i stają się generalistami – zarządzają serwerami, sieciami, urządzeniami mobilnymi, desktopami, wirtualizacją oraz macierzami dyskowymi. W obecnych czasach specjaliści IT potrzebują prostej, nowoczesnej, przystępnej oraz elastycznej technologii przechowywania danych – tak aby móc uprościć i zautomatyzować codzienne zadania.

• Proste: W przeciwieństwie do ciągle rosnącej ilości danych, departamenty IT się nie rozrastają – dlatego potrzeba technologii przechowywania danych, która pozwoli na zautomatyzowanie wielu zadań i pomoże w wykonywaniu pracy. Nie możesz poświęcać czasu na stanie się ekspertem od przechowywania danych albo na czytaniu instrukcji obsługi – wszystko to musi być intuicyjne i proste w użyciu.

• Nowoczesne: Potrzeba najnowocześniejszej technologii aby móc zarządzać najnowszymi typami obciążeń. W 2015 systemy all flash stały się wymogiem. Dodatkowo systemy muszą być zaprojektowane specjalnie pod obsługę zasobów flash, tak aby można było wykorzystać najnowsze technologie zarządzania oraz mobilności danych – nikt nie chce pozostawać w tyle.

• Przystępne: Systemy przechowywania danych muszą być przystępne cenowo tak, aby można było je kupić i dostarczyć przy zachowaniu jak najniższego całkowitego kosztu posiadania – przez całe życie systemu. Dodatkowo uruchomienie wszystkich obciążeń na takim systemie powinno być opłacalne.

• Elastyczne: Systemy przechowywania danych powinny być elastyczne, aby można było je przystosować do różnych typów obciążeń – blokowych, plikowych, baz danych, środowisk wirtualnych lub nawet jako cel backupu. Przestrzeń dyskowa powinna być dostępna w wielu wariantach – od specjalnie zaprojektowanej konfiguracji all flash czy hybrydowej aż do infrastruktury konwergentnej lub nawet jako urządzenie wirtualne.