Zapomniałeś hasła?

Nic straconego!

Podaj adres e-mail użyty przy rejestracji.

DELL EMC Data Domain 2200

Dell EMC Data Domain 2200 oferuje najwyższy poziom zabezpieczenia danych za niewielką cenę.

Skontaktuj się znami w sprawie wyceny.
PARAMETRY
OPIS PRODUKTU
Dyski twarde
7 x 2TB SAS 14TB NFS CIFS
Gwarancja
3 lata na hardware i software 5x9xNBD
BEZPŁATNA DOSTAWA
Czas dostawy urządzenia wynosi od 1 do 3 tygodni. W tym czasie produkt zostanie dokładnie przetestowany. Produkt zostanie wysłąny bezpośrednio z fabryki Dell.
PŁATNOŚĆ
Po wysłaniu formularza zamówienia skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, by potwierdzić złożenie zamówienia. Wtedy będziesz mógł dokonać płatności przelewem.
POMOC
Potrzebujesz informacji techniczej? Skontaktuj się z nami:
48 12 631 91 22
biuro@servus-comp.pl

SYSTEMY PAMIĘCI MASOWYCH EMC DATA DOMAIN Z DEDUPLIKACJĄ

Systemy EMC Data Domain oferowane są w gamie od niewielkich urządzeń dla oddziałów firm aż po duże systemy przeznaczone dla centrów danych klasy enterprise. Systemy te oferowane są w postaci zintegrowanych urządzeń lub bram wykorzystujących zewnętrzne pamięci masowe.

Systemy Data Domain przeprowadzają deduplikację danych „w locie” (inline), czyli w trakcie wykonywania backupu. Dzięki temu dane trafiają na dysk już po usunięciu dublujących się danych, przez co zajmują one jedynie część pierwotnie zajmowanej przez nie przestrzeni dyskowej. Dane te są gotowe do wykorzystania w scenariuszach disaster recovery i mogą być szybko oraz sprawnie odtwarzane poprzez istniejącą infrastrukturę sieci rozległych (WAN).

Architektura skalowania Stream–Informed Segment Layout (SISL) stosowana w systemach EMC Data Domain wykorzystuje ciągły wzrost mocy obliczeniowej procesorów, która może być wykorzystywana do skalowania przepustowości systemu.

ŁATWA INTEGRACJA

Systemy Data Domain mogą współpracować z czołowymi rozwiązaniami backupowymi i archiwizacyjnymi oraz mogą łatwo integrować się z istniejącą infrastrukturą pamięci masowej, bez konieczności wprowadzania drastycznych zmian infrastruktury w centrach danych lub zdalnych oddziałach.

DISASTER RECOVERY DLA WIELU LOKALIZACJI

Systemy Data Domain mogą być wykorzystywane do replikacji danych z nawet 270 zdalnych lokalizacji. Deduplikacja obejmująca zasięgiem różne lokalizacje pozwala zmniejszyć wymaganą przepustowość łączących sieci, ponieważ przez każdy segment sieci WAN przesyłana jest tylko pierwsza kopia dublujących się danych. Ilość przesyłanych zbiorów danych zostaje dzięki temu ograniczona nawet o 99 procent, czyli do poziomu, przy którym replikacja sieciowa staje się szybka i niezawodna.

ULTRABEZPIECZNA PAMIĘĆ MASOWA GWARANTUJĄCA ODZYSKIWANIE DANYCH

Architektura systemów EMC Data Domain zapewnia ciągłą weryfikację możliwości odtwarzania danych oraz dodatkowe poziomy ochrony danych, umożliwiające zapewnienie ciągłego bezpieczeństwa danych oraz wykrywanie problemów związanych z integralnością danych podczas tworzenia pierwszych backupów, jak również przez cały czas cyklu życia danych. W odróżnieniu od innych systemów macierzowych i systemów plików, każde urządzenie Data Domain cały czas weryfikuje możliwość odtworzenia danych. Wsparcie RAID 6 stosowane w Data Domain zabezpiecza system

Systemy Data Domain są bardzo proste zarówno w instalacji, jak i w zarządzaniu, co przekłada się na ograniczenie kosztów administracyjnych i operacyjnych. Wszystkie systemy Data Domain wyposażone są w funkcję automatycznego powiadamiania producenta o stanie systemu, nazywaną „autosupport”. Funkcja ta przekazuje serwisowi producenta e–mailowe powiadomienia na temat statusu całego systemu, zapewniając aktywne powiadamianie i gromadzenie danych bez interwencji ze strony administratorów, co dodatkowo upraszcza procedury bieżącego zarządzania systemem.

OPROGRAMOWANIE SYSTEMÓW EMC DATA DOMAIN

Dostępne są różnorodne programy opcjonalne zapewniające ochronę danych w środowiskach informatycznych klientów.

Oprogramowanie EMC Data Domain Replicator to zautomatyzowane, oparte na politykach i efektywnie wykorzystujące sieć rozwiązanie przeznaczone do obsługi zadań disaster recovery, zabezpieczania danych z placówek odległych (np. z oddziałów firm) oraz zadań konsolidacji danych z archiwów pochodzących z wielu lokalizacji.